Referencje

Beata Szwarc

producent programów informacyjnych, Polsat NEWS


"Sporo firm próbuje się z nami kontaktować, ale Synertime zdecydowanie wyróżnia się na rynku. Ta agencja dobrze rozumie, na czym polega praca w telewizji. Zawsze mogę od nich liczyć na świetne materiały PR – nie jakieś szablonowe informacje prasowe, ale teksty dedykowane dla programów TV. Widać, że firma rozumie, czego potrzebujemy – i daje nam to. Dlatego promowani przez nich eksperci są bardzo często przez nas zapraszani do studia. Z Synertime naprawdę dobrze się pracuje!”

 

Beata Lipov

blogerka, Lawendowy Dom


"Jako blogerka z wieloletnim stażem stykam się na co dzień z wieloma agencjami public relations. I choć wydawałoby się, że blogosfera już na stałe wpisała się w krąg zainteresowań agencji, to wciąż mam wrażenie, że większość z nich nie wie, jak powinna wyglądać współpraca na tym polu. Szczęśliwie nie dotyczy to Synertime. Są szybcy, bystrzy, kreatywni, kontaktowi, skuteczni i w dodatku mają poczucie humoru. Tak trzymać!”

 

Małgorzata Jarosiewicz

specjalista ds promocji, Pani Domu


"Rekomenduję Synertime jako partnera w zakresie usług PR i nie tylko! Profesjonalizm, zaangażowanie i szybka reakcja w działaniu to słowa, którymi mogę określić Agencję. Współpraca z Synertime to czysta przyjemność."

 

Maciej Karczyński

rzecznik prasowy, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego


"Uwielbiam poznawać  tajniki komunikowania się z ludźmi. Miałem okazję uczestniczyć w szkoleniu oferowanym przez Synertime. Szczerze polecam. Bardzo konkretnie, miło i przesympatycznie. Dużo przydatnych rzeczy, które obecnie wykorzystuję na co dzień. Miałem wiele szkoleń, ale to było inne. Moim skromnym zdaniem najlepsze :-).”

 

Agnieszka Piskała

Senior Nutrition Specialist, Communication & Marketing Services Department


"Zaufanie. To właśnie słowo najbardziej kojarzy mi się z Synertime. Bez niego praca z jedną agencją przez wiele lat nie jest w ogóle możliwa. No a z Synertime się udało. Współpracuję z nimi już 6 lat, przy naprawdę różnorodnych projektach. Udało nam się wspólnie osiągnąć wiele, zrobić kilka niesamowitych akcji, wygrać nagrody – a przy tym cały czas zachowywać sympatyczną atmosferę, wzajemny szacunek i to wspomniane już zaufanie. Bardzo to doceniam."

 

Magdalena Nowotna

blogerka, Piernikowa Chata


"Synertime – to zespół ambitnych i rzetelnych, młodych ludzi. Bardzo sobie cenię współpracę z Nimi chociażby ze względu na doskonały kontakt i ich zaangażowanie."

 

Dorota Liszka

Manager ds. komunikacji korporacyjnej dział Public Relations


"Firma Lubella należąca do Grupy Maspex Wadowice współpracuje z Agencją Synertime od 2013 roku. W trakcie tego okresu pracownicy współpracujący z nami wykazali się dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem, kreatywnością i bogatym warsztatem pracy. Na uwagę zasługuje również słowność i terminowość, które w znaczący sposób wpływają na jakość współpracy."

Mirosława Chomczyk

sekretarz redakcji, magazyn JOY


"Agencja Synertime to dla mnie przede wszystkim super zorganizowane warsztaty dla marki Lubella. Jest zawsze smacznie, pysznie i kolorowo. Mam apetyt na więcej."

 

Anna Rieger

Dyrektor Działu Marketingu, Wawel SA


"Agnecja Synertime Sp. z o.o. od kwietnia 2012 do maja 2014 zrealizowała szereg działąń public relations dla firmy Wawel SA, jej produktów i Fundacji Wawel z Rodziną.

Zespół Synertime dysponuje bogatą wiedzą i doświadczeniem, które przełożyły się na sukces medialny naszych produktów. Dzięki udanej współpracy udało nam się osiągnąć 100% wzrost liczby i wartości publikacji w mediach.

Polecam agencję Synertime wszystkim firmom z sektora FMCG i nie tylko."

Arkadiusz Filipowski

prezes zarządu, PEKAES SA


"Powierzenie szkoleń medialnych agencji Synertime było trafną decyzją. W przeszłości zdarzały się niestety sytuacje, że inne firmy nie spełniały naszych oczekiwań i byliśmy zmuszeni przerywać spotkania przed ich planowanym zakończeniem. Jednak tym razem wszystko zostało przeprowadzone wyjątkowo sprawnie i przede wszystkim efektywnie. Pojawiły się nawet głosy od uczestników, że współpraca z Synertime przywróciła im wiarę w sens realizacji tego typu szkoleń."

 

Michał Turek

autor programu nie tylko o gotowaniu "Turek Pomoże Od Kuchni", Radio Plus, http://www.radioplus.pl/program/1047/turek_pomoze_od_kuchni


"Synertime to jedna z niewielu agencji PR, która rozumie, że radio to NIE prasa – i mamy specyficzne potrzeby, inne niż dziennikarze z gazet. W mojej audycji „Turek Pomoże Od Kuchni” bardzo często wykorzystuję podcasty stworzone przez Synertime – ich materiały są profesjonalnie przygotowane i ciekawie ujmują temat. Nie ukrywam, że bardzo mi to ułatwia pracę. No i puszczając na antenie materiały od Synertime wiem, że słuchaczom też się podobają".